Політика конфіденційності

Діюча Політика конфіденційності персональних даних (далі – Політика конфіденційності) застосовується до всієї інформації, яку сайт компанії “Хоттур”, розташований за адресою – https://www.hottour.com.ua/, може отримати про Користувача під час використання сайту, програм та продуктів сайту.

 

1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Використання Користувачем сайту компанії “Хоттур” означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

1.2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання сайту компанії.

1.3. Ця Політика конфіденційності застосовується тільки до сайту компанії “Хоттур”. Сайт не контролює і не несе відповідальності за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на сайті компанії.

1.4. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, наданих Користувачем сайту компанії.

 

2. ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

2.1. Ця Політика конфіденційності встановлює обов’язки Адміністрації сайту компанії щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач надає за запитом Адміністрації сайту під час реєстрації на сайті компанії або при оформленні замовлення для придбання Товару.

2.2. Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення форм на Сайті компанії “Хоттур” та включають в себе наступну інформацію:

2.2.1. ПІБ Користувача;

2.2.2. контактний телефон Користувача;

2.2.3. будь-яку іншу інформацію, яку надав Користувач.

 

3. МЕТИ ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА

3.1. Персональні дані Користувача Адміністрація сайту Компанії може використовувати з метою:

3.1.1. Ідентифікації Користувача, який заповнив форму на сайті Компанії, для оформлення послуги.

3.1.2. Встановлення з Користувачем зворотного зв’язку, включаючи напрямок повідомлень, запитів, що стосуються використання Сайту Компанії, надання послуг, обробки запитів та заявок від Користувача.

3.1.3. Надання Користувачу ефективної клієнтської та технічної підтримки при виникненні проблем, пов’язаних з використанням Сайту Компанії.

 

4. СПОСОБИ ТА ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

4.1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.

4.2. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту має право передавати персональні дані третім особам з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на Сайті компанії “Хоттур”.

4.3. Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України тільки за підставами та в порядку, встановленому законодавством України.

4.4. При втраті або розголошенні персональних даних Адміністрація сайту інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

4.5. Адміністрація сайту приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, зміни, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

4.6. Адміністрація сайту спільно з Користувачем вживає всі необхідні заходи для запобігання збиткам або іншим негативним наслідкам, викликаним втратою або розголошенням персональних даних Користувача.

 

5. ЗОБОВ’ЯЗАННЯ СТОРІН

5.1. Користувач зобов’язаний:

5.1.1. Надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування Сайтом компанії “Хоттур”.

5.1.2. Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані у разі зміни цієї інформації.

5.2. Адміністрація сайту зобов’язана:

5.2.1. Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, вказаних у п. 3 цієї Політики конфіденційності.

5.2.2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попереднього письмового дозволу Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, публікацію, або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача.

5.2.3. Вжити заходів обережності для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно порядку, звичайно використовуваного для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.

5.2.4. Здійснити блокування персональних даних, що належать до відповідного Користувача, з моменту звернення або запиту Користувача або його законного представника або уповноваженого органу по захисту прав суб’єктів персональних даних на період перевірки, у разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.