Бамбардир во Львове, розыгрыш путевки в Европу и «СКРЫНЯ» от АГП “Моя улюблена турфірма”

Агентство горящих путевок “Моя улюблена турфірма” пригласило в гости Бамбардир, и в этот раз Тарас Антонив со своей командой решили создать  возле Бамбардира специальную СКРЫНЮ.

Идея просто замечательная – люди с удовольствием останавливаются, чтобы оставить свой e-mail и получить в подарок журнал “Бамбарбия” и заодно принять участие в ежемесячном розыгрыше путевки в Европу среди оставленных адресов.

Тарас Антонив, диретор АГП “Моя улюблена турфірма” рассказывает о своей идее “СКРИНЯ”:

“У нас є план, який ми збираємось здійснювати в найбижчі часи. Десь через тиждень я розвоповім про свої цікаві ідеї, а поки розповім подробиці ідеї зі СКРИНЕЮ.

Наші промоутери у красивому червоному одязі пропонували людям залишити свою електронну адресу у скрині, а серед них ми розіграли путівку до Європи. Саме на залишений людиною мейл приходило повідомлення про те, хто став переможцем, і відео з наглядною демонстрацією процесу розіграшу.

Це був перший етап, він пройшов успішно и задоволена жіночка вже скоро поїде на відпочинок, а коли вона прийде до нашого офісу, ми візьмемо у неї інтерв’ю.”

Видео-приглашение для туристов оставить свой e-mail в СКРЫНЕ возле Бамбардира. 

Розыгрыш путевки, записанный на видео. Тарас Антонив называет на камеру имя счастливчика

Похожие записи: