ГОРЯЩАЯ ЛИНИЯ: (095) 394-00-00, (067) 353-57-53
21
столько лет мы на рынке туристических услуг
135
столько агентств входит в нашу сеть в данный момент
631538
столько счастливых туристов были отправлены нами отдыхать с 1998 года

Где купить

Великолепные туры по неприлично низким ценам Вы можете приобрести только в уполномоченных агентствах Сети Агентств Горящих Путевок. Наши Агентства оформлены фирменными вывесками с веселым пожарным и логотипом БАМБАРБИЯ.

АГП Краяны

АДРЕС:
ЛЬВОВ, ул. Кулиша, 29
КОНТАКТЫ:
тел: показать
факс: показать
email: показать
САЙТ:
http://www.krayany.com.ua
ОБРАТНАЯ СВЯЗЬ:
Заполните приведенную ниже форму и менеджеры нашего агентства свяжуться с вами в ближайшее время.
Как вас зовут? * Ваш контактный телефон? * Ваш email? * Ваше сообщение? * * отмечены поля для обязательного заполнения

Несколько слов о нашем агентстве

Туристична фірма "Краяни-Львів-1-Тур" створена в 1992 році. Майже 20 років турфірма працює для туристів. Основною рисою нашої роботи є дружелюбність і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші менеджери завжди підберуть любий варіант відпочинку на Ваш смак і нададуть повну і достовірну інформацію про особливості туристичних послуг.Ми стараємося не зупинятися на досягнутому і постійно пропонуємо нашим клієнтам щось нове та цікаве.

З дня заснування нашої турфми ми намагаємось вдосконалювати систему обслуговування і розширюємо спектр послуг, для того, щоб задовільнити прихильність найвибагливіших туристів.

Індивідуальний підхід до кожного туриста з урахуванням характеру, настрою та побажання кожного — цього принципу дотримується весь наш колектив . Наша команда створює всі необхідні умови щоб забезпечити нашим клієнтам обслуговування вищого рівня.

Ви любите відпочивати комфортно в компанії друзів, всією сім'єю чи індивідуально?Ви любите, коли до Вас уважні та доброзичливі? Ми допоможемо приємно та без турбот провести Ваш відпочинок протягом цілого року.

Менеджери нашої туристичної фірми допоможуть в організації сімейного, групового, дитячого та індивідуального відпочинку, організують за бажанням клієнта ексклюзивну програму, індивідуальні маршрути будь-якої складності.

З метою найбільш всестороннього надання туристичних послуг для наших клієнтів наша турфірма вже 11 років входить в “Мережу агенцій “горящих путівок
“Що ж таке “горящі путівки “ і як можна ними скористатися.

Історія „горящих" путівок розпочалась не сьогодні . Вже 30 років тому в Європі користувались цією системою придбання путівок. А започаткована вона була в старій добрій Англії . Зараз в світі існують цілі „ магазини горящих путівок” які збирають в одне ціле „ спеціальні пропозиції” і реалізують їх бажаючим відпочити. Ідея згодіться хороша, і тим хто збирається відпочити , вигідно і туроперетори задоволені тому що навіть 50% збитків – це все таки краще ніж 100%.

Якщо раніше забезпечені люди , збираючись у відпустку не дивились на ціну з міркувань престижу ( щоб потім козирнути дорогими відпочинком в колі друзів!) то тепер ситуація змінилась. Сьогодні стало модним економити , причому незалежно від достатку.Навіщо платити більш якщо можна менше....

Звідки ж з”являються „ горящі " путівки ?

Секрет низьких цін простий-великі тур оператори викупляють на весь сезон , або на весь рік блоки місць в готелях та в літаках. Тур оператори також люди , хто більш ризикований , хто обережніший відповідно і тури вони розраховують по різному, один захоче побільше отримати прибутку і закладе таку вартість, що на неї можна рік п”ять чоловік прогодувати і тримає ціну до останнього дня , не знижуючи.Інший з розрахунку на масовість ,ціну зробить нижчою і набере білетів побільше і чекає потоку туристів .Але і тут підстерігає небезпека , а якщо не розрахував і туристів менше , тоді сиди з квитками на руках. І ось і втих , і в тих за деякий час до початку туру починається паніка – куди діти місця.Вихід один знижувати ціну і продавати ,тільки б уникнути 100% втрат , і тому інколи скидки сягають 50% . А купивши таку путівку ви користуєтесь тим самим , що і туристи , які оплатили повну вартість.

В нашій базі даних є величезна кількість пропозицій від всіх провідних туроператорів України .

З допомогою менеджерів нашої фірми Ви зможете обрати найкращі з них ,задовільнити будь-який Ваш запит на відпочинок враховуючи Ваші побажання та матеріальні затрати. Ми зробимо все для того щоб Ви стали нашими постійними клієнтами та відпочинок з нами став виконанням мрії Вашого життя.

Наши сотрудники

Вікторія

по штату:менеджер email:krayany@mail.lviv.ua телефоны:(032) 298-73-29, 298-67-25, 093-007-54-95 skype:viktoriya122203
Бук Галина Романовна

Бук Галина Романовна

по штату:Директор. обязанности:Слежу за порядком. email:krayany@mail.lviv.ua телефоны:(032) 298-73-29 skype:marchevska1 посетил(а):Все что могла.
Жук Василина Олегівна

Жук Василина Олегівна

по штату:Менеджер з продажу. email:krayany@mail.lviv.ua телефоны:(032) 261-28-75 skype:alyn124 посетил(а):Ще не всі :) девиз:"Сквозь слезы уметь смеяться и никогда не сдаваться…"
Манукян Елизабет Артуровна

Манукян Елизабет Артуровна

по штату:Менеджер по продажам. email:krayany@mail.lviv.ua телефоны:(032)255-40-73 skype:eliza.19.12.1988 предпочтения:Куда хочу туда иду…… посетил(а):Европа у моих ног. девиз:"Люблю туристов которые любят меня и нашу фирму"

Значки «самолет» и «поезд» означают, что в офисе этого агентства есть авиа- и/или железнодорожные кассы, а значок «виза» означает, что агентство помогает туристам с открытием визы.

Связаться с менеджером агентства и задать вопрос он-лайн можно с помощью кнопки вызова эксперта рядом с каждым агентством. Если кнопка горит зеленым, это значит, что эксперт сейчас на линии и готов принять ваш вопрос.