Светлана Шевчук (туристка АГП «Магнолия Тревел», г. Луцк)

[white-blank]

ГОЛОСУЙТЕ ЗА СВЕТЛАНУ:

 

Для того, чтобы проголосовать:

1. Нажмите любую из кнопок соцсетей, в которой у Вас есть зарегистрированный профиль

2. Во всплывающем окне подтверждаем публикацию, которая будет размещена на Вашей стене/ленте новостей. В этом случае Ваш голос будет засчитан.

 

Спецпредложение!!!

Если Вы хотите принять участие в розыгрыше путевки от Сети Агентств Горящих Путевок:

1. Подпишитесь на наши странички ВКонтакте и/или Facebook

2. с 1 июля начинается розыгрыш, условия которого будут опубликованы на этих страницах — следите за анонсами!

Немного об участнике:

Народилась 16 квітня 1965 року в смт Рожище Волинської області. Закінчила Рожищенську СШ № 2. В 1983 році вступила до Луцького державного педагогічного інституту імені Лесі Українки на фізико-математичний факультет.

Вийшла заміж, у 1984 р. народила донечку і перевелась на заочну форму навчання. Працювала 2 роки вихователем у дитячому садку м. Луцька. В 1987 році влаштувалась працювати на кафедру математики Луцького державного педагогічного інституту, з 1993 року працювала старшим лаборантом на кафедрі геометрії і алгебри Волинського державного університету. (За сумісництвом протягом 8-ми років була асистентом на кафедрі вищої математики та інформатики).

З 2008 року працювала методистом математичного факультету заочної форми навчання Волинського національного університету. В 2010 році вступила до аспірантури. З травня 2012 року перебуваю в академічній відпустці по догляду за дитиною до 3-х років. Доглядаю внука (1,4 місяці).

Дуже люблю подорожувати. Завдяки донечці, яка закінчила факультет іноземної філології, побувала у багатьох країнах світу. Разом з нею відвідали Туреччину, Туніс, Німеччину, Францію, Голландію, Таїланд, Кіпр та інші країни світу. Скрізь є що подивитись, і я з радістю знову повернулася б туди, де вже була. Тому (хоч і була вже у Відні, Празі та Будапешті) 14 червня 2013 року купила тур „Європейська фантазія” тільки для того, щоб взяти участь у акції «Найкращий відпочинок на землі». Вірю в те, що виграю!!!

Фото Светланы:

 Страничка Светланы в Фейсбуке

[/white-blank]