Олександр Ярмолюк (турист із АГП МегаТрейд м.Луцьк)

[white-blank]

ГОЛОСУЙТЕ  ЗА АЛЕКСАНДРА:

 

Для того, чтобы проголосовать:

1. Нажмите любую из кнопок соцсетей, в которой у Вас есть зарегистрированный профиль

2. Во всплывающем окне подтверждаем публикацию, которая будет размещена на Вашей стене/ленте новостей. В этом случае Ваш голос будет засчитан.

 

Спецпредложение!!!

Если Вы хотите принять участие в розыгрыше путевки от Сети Агентств Горящих Путевок:

1. Подпишитесь на наши странички ВКонтакте и/или Facebook

2. с 1 июля начинается розыгрыш, условия которого будут опубликованы на этих страницах — следите за анонсами!

Немного об участнике:

Привіт! Так важко підібрати слова, коли емоції захоплюють дух від новини, яку мені повідомили щойно, але треба зібратися і розказати вам, що це я за такий хлоп, який став за крок до здійснення однієї з найбільших мрій свого життя.

Мене звати Сашко. Сам я із Луцька – міста, у якому народився і прожив свої двадцять сім цікавих, насичених друзями і подіями років. Хто я такий і чим займаюся? Я інженер, займаюся проектуванням і будівництвом. Робота вимагає бути серйозним і відповідальним, яким я і намагаюся там бути, але за її стінами я зовсім інший – веселий і нестримний, всією душею прагну пригод. Мій вільний час, мій відпочинок завжди дуже активний. Інколи сміюся сам з себе, усвідомлюючи, що для втілення усіх задуманих планів і бажань потрібно не 24 години на добу і не 365 днів у році. Говорять, що життя складається не з тих днів, які прожиті, а з тих, які запам’ятались. Це і стало одним з моїх життєвих покликів.

Друзі! Особливе місце у моєму житті займають друзі! Якось так даровано мені бути в оточенні справжніх, щирих, розуміючих і доброзичливих людей, які вміють насолоджуватися кожним новим днем і знаходити для себе у ньому радісні моменти, а головне – вміють ділитися ними з іншими. Я вдячний, що вони є, адже до них хочеться тягнутися і просто бути достойним.

Життя — це далеко не лише один відпочинок, думаю, ви мене чудово розумієте. Доводиться інколи чимось жертвувати, але намагаюся поєднувати все. І основну роботу, і роботу у селі, яку, між іншим, я дуже люблю, сім’ю і друзів, ну і, звичайно ж, пригоди, куди ж без них… Особливо люблю подорожувати на велосипедах, а також лижі в Буковелі, поміряв глибину озер рідної Волині, підкорив стіни Луцького замку, займаючись альпінізмом. Особливий кайф отримую, коли потрапляю у нове місто, беру в руки карту і знайомлюсь з ним самотужки. Назвати себе творчою людиною, людиною мистецтва чи літератури язик не повернеться, але я пишу Пасхальні писанки, які ви можете побачити у мене на сторінці в Контакті. У цьому я знайшов себе, кажу із упевненістю.

Подорожі – це частина мене, це суть і ціль мого життя. Подорожую стільки, скільки можу. На травневі свята їздив у Кам’янець-Подільський, Хотин і Чернівці. Щойно повернувся з раю під назвою Вурвуру (Греція, Сітонія), завдяки чому і отримав сертифікат учасника акції. У минулому гостював у романтичному Парижі, відвідав стародавній Рим і веселий Амстердам, був у гостинному Будапешті, прогулювався вуличками Відня, Праги і Берліну.

Ви скажете, що він і так багато бачив і годі з нього. Але це не так. Той, хто одного разу відкрив собі двері у світ, не зможе вже зупинитися! І ще одне… Три тижні тому, їдучи в автобусі, що віз нас у львівський аеропорт на літак до Греції, я сказав своїй коханій людині: «Я так хочу показати тобі Європу…». І я вірю, що це було сказано не випадково, адже вже переконався, що думки матеріалізуються, а мрії збуваються. З хорошими людьми трапляються хороші речі. Поїздка у навколосвітню подорож – це МЕГА! І ми так близько тепер до цього, що здається — протягни руку і тобі вручать паспорт і квитки. Мрійте і здійснюйте свої мрії, неможливого немає! Ми тепер у цьому впевнені на всі сто. А ви в свою чергу допоможіть і нам здійснити наші мрії.

 Фото Александра:

Страничка Александра Вконтакте

Страничка Александра в Фейсбуке

[/white-blank]