ГОРЯЩАЯ ЛИНИЯ: (044) 500-01-01, (095) 394-00-00, (067) 353-57-53
20
столько лет мы на рынке туристических услуг
115
столько агентств входит в нашу сеть в данный момент
631198
столько счастливых туристов были отправлены нами отдыхать с 1998 года

Ответы экспертов / Вопросы по туру

При замовленні та оплаті туру для пари можна прийти в агентство одному з усіма документами, або обов’язково треба вдвох?

На вопрос отвечает: Соломия Назар ( "Бон Тур", г. Киев )

Можна прийти комусь одному, проте це залежить від туру, в який ви їдете… 

Посетитель: Наприклад? 

Менеджер: Якщо це автобусний чи якийсь інший тур, по якому потрібно відкривати візу і потрібен підпис туриста в анкеті консульства, то підписи мають бути оригінальними і поставлені самим туристом. Тоді треба вдвох. 

Посетитель: А якщо якийсь гарячий тур по вигідній ціні, щоб його не перехопили, чи можна спочатку прийти оплатити, а потім, наприклад, на наступний день вже прийде друга людина і підпише? 

Менеджер: Звичайно, так можна. Ви можете прийти забронювати тур, а наступного дня оплатити і підписати потрібні документи, все одно документи будуть готові на наступний день, а то й через день… 

Посетитель (12:29:55 pm) : І ще останнє питаннячко: в яких випадках необхідно особисто їхати за візою в консульство в Київ чи ще десь, чи переважно турагентство все оформляє? 

Менеджер:  Турфірма відкриває візу сама, проте якшо у вас були проблеми з попередніми візами, тобто відмови, або ви їх неправильно від’їздили, консул може попросити турфірму, щоб запросили вас у консульство особисто… 

13-07-2012 17:38

Добавить комментарий